Úvod > Sbor dobrovolných hasičů > Současnost

Současnost sboru

Sbor nyní tvoří 30 členů.
Na výroční valné hromadě 2010 bylo ustanoveno nové vedení SDH a JSDH ve složení starosta sboru Jaroslav Vrtělka st. a velitel sboru Jaroslav Vrtělka ml.

Z kulturních akcí pořádaných sborem můžeme jmenovat tradiční Hasičský ples a  Hodovou zábavu.

Mimo obec se sbor aktivně zapojuje do dění v okrsku pořádáním odborné přípravy pro JSDH okolních vesnic, spoluprácí s HZS územním odborem Přerov, asistencí na povodních 2010, účastí na hasičských soutěžích, pořadatelskou činností jako tratoví komisaři na Přerovské rokli při závodech amatérů a pořadatelskou činností při prestižní noční hasičské soutěži Radslavská přilba.

V roce 2011 byla dokončena rekonstrukce hasičské zbrojnice (nová fasáda, označení zbrojnice, odvodnění dvora).

HZSOL radí: Komíny

Informační leták -Komíny