Drobečková navigace

Úvod > Fotogalerie > 2010

2010

Poděkování za povodně

podek_ico[1].jpg
Na pozvání hejtmana Olomouckého kraje Ing.Martina Tesaříka a krizového štábu se na akci Poděkování za povodně náš zbor reprezentoval velitel JSDH. Akce se konala 15. září v olomouckém ,,mrakodropu,, u nádraží. Bylo předáno poděkování za pomoc při odstraňování následků povodní na území Olomouckého kraje.

Galerie>>

Přerovská rokle

rokle_ico.jpg
S naší jednotkou jezdíme na přerovskou rokli již dva roky jako pořadatelé a traťoví komisaři. Hlavně na závody hobbycrossu (plecháčů)

Galerie>>

Povodně 2010

povodně iico.jpg
V letošním květnu a červnu jsme zasahovali v obci Troubky a městě Přerově. K prvnímu výjezdu jsme byli vysláni operačním důstojníkem do Troubek jako technická pomoc. Evakuovali jsme naší Avií občany ze zatopených domů, jelikož voda stále stoupala.Na další výjezd jsme jeli do města Přerova čerpat kanalizaci pod hotelem Jana a po té zahrádky pod nemocnicí. Na poslední výjezd jsme jeli do obce Troubky, kde jsme čerpali svodnici. Při povodních jsme pro čerpání použili naši PS 12 a již historickou dvoukolovou stříkačku DZ 16 z roku 1957, která také čerpala při povodních v roce 1997.

Galerie>>

Tréninky

ico.jpg
V letošním roce jsme po dlouhé odmlce vytvořili soutěžní družstvo ve složení: Jaroslav Vrtělka ml., Lubomír Rédr ml., Tomáš a Jiří Kočařovi, Miroslav Zedek, Lukáš Volný, Aleš Vančura ml., Pavel Rösler a hostující členové SDH Sobíšky Ondřej Indrák a Aleš Polák.

Galerie>>

Ukázka zásahu pro dětský letní tábor

uk ico.jpg
Ve spolupráci s JSDH Přerov jsme provedli ukázku simulovaného zásahu na malý požár a ošetření zraněného nad přerovskou roklí. Děti měly možnost vyzkoušet si prakticky fiktivní hašení požáru proudnicí a poté si prohlédly obě hasičská auta Renault-CAS a naši Avii valník.

Galerie>>

Dětský den Lipník nad Bečvou

dd ico.jpg
Byli jsme pozváni, abychom přijeli dětem ukázat hasičské auto a jeho vybavení. Děti se zájmem koukali co hasičské auto obsahuje a mnozí znali typy hadic a příslušenství. Na závěr jsme vyvezli děti s rodiči na hrad Helfštýn. Vyšlo nám krásné slunečné počasí.

Galerie>>

Pálení čarodejnic

ico[1].jpg
Od našeho místního spolku žen jsme byli vyzvání ke stavbě vatry na pálení čarodejnic. Po přípravách a dovozu dřeva z lesa jsme začali. A výsledek naší práce vydíte na fotkách.

Galerie>>

Hasičský ples 13.2.2010

pozvánka ples.jpg
Letošní ples se velmi vydařil. Hrála skupina Kartágo a na programu byly dvě vystoupení. První byla ukázka tří tanců a druhé bylo vystoupení břišní tanečnice. Jako každý rok byla bohatá tombola. Kulturní dům praskal ve švech a dokonce se potily i zdi. Na závěr plesu byl vypuštěn lampion přání.

Galerie>>

HZSOL radí: Komíny

Informační leták -Komíny

Konec.jpg